There are no translations available.

Kontakt: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it


Zapraszamy na nową stronę:


www.ararattrek.pl


a na niej nasza nowa oferta i dużo więcej informacji

 

Musa - urodził się na stokach Araratu (mama Musy może Wam opowie tę historię jak zajrzycie do jej namiotu w drodze do 1.obozu na Araracie). Obecnie mieszka na stałe w Polsce z żoną Asią i córką Dilą, a w Turcji przebywa w sezonie i wprowadza turystów na Ararat. Mówi po polsku, więc dajemy Wam jedyną okazję wejścia na Ararat z kurdyjskim przewodnikiem z językiem polskim :-). Oprócz tego można z nim porozmawiać po kurdyjsku, turecku i rosyjsku.

Na miejscu są też bracia- doświadczeni przewodnicy i kierowcy: Kubi, Nuri, Ali i Yakup oraz tata Ahmed, który jest wsparciem logistycznym. O nim tak możecie poczytać na jednej ze stron oferujących wyprawy na Ararat: (wkrótce tekst).

Także dalsza część rodziny jest zaangażowana w dobre przyjęcie turystów, np. mama Makul, która przygotowuje herbatę, gdy zmęczeni turyści w drodze do pierwszego obozu zaglądają do jej namiotu rozbitego na wysokości 2500 m n.p.m. (przy herbacie zapytajcie ją, jak to było w czerwcu 1985, kiedy urodziła Musę).

Jesteśmy specjalistami od trekkingu na Ararat. A dlaczego? Bo kto Was lepiej oprowadzi po Warszawie aniżeli rodowity Warszawiak? Kto Wam pokaże najciekawsze zakątki Himalajów, jak nie Szerpa tam urodzony? Tak więc kto zna każdy kamień na Araracie, a także u jego stóp jak nie ten, kto pochodzi właśnie z/spod Araratu ?

055jedz1.jpg 055jedz1.jpg 055jedz1.jpg

Nasze pokazy zdjęć:

KRAKÓW - SLOT FEST ToURCJA 10-11.11.2012 II Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie przy ul. Sobieskiego 9. (równoległa do ul. Karmelickiej, między Placem Inwalidów a Teatrem Bagatela).
Nasz pokaz odbędzie się 11.11.2012 o godz. 19.00

PIASECZNO - KLUB PODRÓŻNIKA W CENTRUM KULTURY przy ul. Kościuszki 49
Nasz pokaz odbędzie się 20.11.2012 o godz.20.00

 

Serdecznie zapraszamy.


Asia i Musa Saltik

e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

skype: ararattrek.pl

tel:+48-504-004-603 (Asia)

tel.+48-501-845-837 (Musa)


---

Strona www.trekandbike.pl i www.ararattrek.pl jest własnością Asi i Musy Saltik. Ściąganie zdjęć i kopiowanie tekstów tylko za pozwoleniem. Wszystkie zdjęcia są naszą własnością i tylko my mamy prawo do ich rozpowszechniania.